You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale namiotowe oferowane przez nas firmom z Zabrza to proste i szybkie w budowie konstrukcje, tanie w eksploatacji. Wynika to z ich modułowej budowy złożonej z powtarzalnych wystandaryzowanych elementów, dzięki czemu sama produkcja nie jest kosztowna. Ich przewagą nad tradycyjnymi halami i budynkami murowanymi jest brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę. Oferowane przez nas hale namiotowe pochodzą od polskiego producenta firmy Protan Elmark. Ich wykorzystanie to dobre rozwiązanie dla rozwijających się i nowopowstałych przedsiębiorstw. 

Modułowe hale namiotowe w Zabrzu – korzystne rozwiązania dla firm

Nasza oferta hal dla firm w Zabrzu odpowiada bieżącym potrzebom rynku, pozwalając firmom na rozwój bez ponoszenia nadmiernych kosztów na inwestycje. Budowa murowanych obiektów to proces długotrwały i kosztowny, angażujący wiele środków, choćby na materiały, projekty czy pozwolenia na budowę. 

Gotowe hale stalowe lub aluminiowe to prostsze rozwiązanie dające jednocześnie wiele możliwości. W wypadku szybkiego rozwoju przedsiębiorstwa i rosnącego zapotrzebowania na powierzchnię, ich modułowa konstrukcja, umożliwia łatwą rozbudowę. Montaż naszych hal z płyty warstwowej lub blachy trapezowej jest bardzo prosty, można go wykonać bez profesjonalnych ekip monterskich. Mogą one służyć m.in. jako hale:

  • magazynowe,
  • przemysłowe,
  • produkcyjne.
  • eventowe,
  • gastronomiczne,
  • szpitale polowe.

Nasze hale plandekowe to korzystne rozwiązanie dla firm w Zabrzu. Sprawdzą zarówno jako obiekty całoroczne, jak i tymczasowe.

Hale namiotowe Protan Elmark – zalety

Producent hal namiotowych zaprojektował je tak, by przy minimalnych kosztach, dawały klientom maksymalnie dużo możliwości. Wśród ich zalet można wyróżnić następujące:

  • dająca się łatwo rozbudowywać o kolejne segmenty (każdy o długości 3 m) modułowa konstrukcja;
  • mobilność – w każdej chwili można je złożyć i przenieść w dowolne miejsce;
  • dostarczaną wraz z halą instrukcję montażu i demontażu krok po kroku, która ułatwia na jej samodzielne postawienie,
  • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę związany ze statusem obiektów tymczasowych.

Nasze hale namiotowe to obiekty całoroczne, dzięki wysokiej jakości materiałom PVC użytym do ich wykonania. Oferujemy je w trzech rozmiarach, które przedsiębiorcy mogą dobrać w zależności od potrzeb firmy.

Hale namiotowe w Zabrzu – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra