You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale produkcyjne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy oczekiwania przedsiębiorców, dlatego nasze hale produkcyjne są proste w montażu i tańsze od standardowych hal namiotowych. Nie rezygnujemy jednak z jakości obiektów - stabilna, ale lekka konstrukcja z odpowiednich materiałów to nasz priorytet. Modułowa hala produkcyjno-magazynowa to propozycja dla firm, które szukają gotowych rozwiązań w rozsądnej cenie. Długi czas oczekiwania na koniec budowy i wysokie koszty z tym związane należą do przeszłości. 

Czym charakteryzuje się nowoczesna hala produkcyjna?

Możesz mieć wrażenie, że słowo nowoczesny nic nie znaczy - producenci używają go tak często, że łatwo stracić zaufanie do tego rodzaju argumentów. Naszym zdaniem nowoczesna hala produkcyjna jest funkcjonalna, wytrzymała i umożliwia elastyczne prowadzenie biznesu.

Oczywiście zastosowana technologia ma istotne znaczenie, ale musi być umiejętnie wykorzystana. Protan Elmark od wielu lat produkuje hale produkcyjne na sprzedaż, które doceniają firmy w całej Polsce. Co więcej, modułowa konstrukcja umożliwia mobilność tak ważną w XXI wieku. Nasze usługi spełniają oczekiwania przedsiębiorców, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy jakość i bezpieczeństwo. 

Proste w montażu hale produkcyjne 

Zastanawiasz się, czy modułowa hala magazynowo-produkcyjna rzeczywiście jest prosta w montażu? Przygotowaliśmy przystępną dla każdego obrazkową instrukcję, którą znajdziesz „Książce Hali”. Krok po kroku pokazujemy proces montażu obiektu: od momentu rozpakowania elementów, poprzez złożenie i kotwienie konstrukcji, aż do instalacji poszycia.

Czy konieczne jest pozwolenie na budowę? Nie ma takiego obowiązku, jeśli zamierzasz korzystać z hali produkcyjnej krócej niż 180 dni. Przed upływem tego czasu należy zmienić lokalizację lub zdemontować obiekt. 

Dlaczego warto wybrać nasze hale produkcyjne?

Kuphale.pl to marka należąca do polskiego producenta hal namiotowych Protan Elmark. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, stworzyliśmy ofertę, która obejmuje nowoczesne hale produkcyjne składające się z gotowych segmentów. Jakie są zalety tego rozwiązania? 

 • Modułowe namioty produkcyjne są zdecydowanie tańsze od standardowych hal namiotowych i tradycyjnych budynków murowanych. 
 • Konstrukcja umożliwia łatwy i szybki montaż, bez konieczności zatrudniania profesjonalnej ekipy montażowej. 
 • Powtarzalność segmentów umożliwia rozbudowę hali produkcyjnej wraz z rozwojem firmy.
 • Budowa hal produkcyjnych trwa krócej niż w przypadku standardowych inwestycji.
 • Brak przywiązania do jednej lokalizacji, ponieważ hale są mobilne. 
 • Namioty produkcyjne są wyposażone w stężenia linowe, które wzmacniają całą konstrukcję.
 • Powłoka hali wykonana jest z materiału plandekowego (500 g/m²), który posiada atest trudnopalności.
 • Podczas procesu produkcyjnego korzystamy z nowoczesnych technologii, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom hal.
 • Możliwość ulokowania wejścia w polu bocznym lub szczytowym. 

Modułowa hala produkcyjna to świetne rozwiązanie dla początkujących i małych firm, które dysponują ograniczonym budżetem lub chcą inwestować w inne obszary działalności. Oferujemy trzy podstawowe wymiary hal, ale z czasem można je rozbudować o kolejne segmenty (każdy o długości 3 metrów). To dobra informacja dla przedsiębiorców ceniących elastyczność. 

Dlaczego koszt budowy hali produkcyjnej jest niski?

Przez długi czas inwestycja w budynek murowany stanowiła poważne obciążenie dla budżetu firmy. Tymczasem niski koszt budowy hali produkcyjnej pozwala część środków przeznaczyć na inne cele. Dlaczego płacisz mniej? Na niską cenę hali produkcyjnej wpływa między innymi lekka i prosta konstrukcja, która nie wymaga zatrudniania fachowców. Zastosowana podczas produkcji technologia umożliwia samodzielny montaż, który odbywa się w bardzo krótkim czasie. Modułowa hala produkcyjna to także niższe koszty eksploatacji niż w przypadku budynku murowanego. 

Gotowe hale produkcyjne na sprzedaż

Kuphale.pl oferuje gotowe hale produkcyjne na sprzedaż w trzech standardowych rozmiarach:

 • 6 x 9 x 2,4 m,
 • 9 x 12 x 2,6 m,
 • 12 x 12 x 2,6 m.

Małe hale produkcyjne to dobre rozwiązanie tych producentów, którym niepotrzebna jest duża powierzchnia użytkowa lub planują produkcję na małą skalę. Korzystając z naszych usług, realnie zwiększasz szansę na rozwój swojego biznesu. Całoroczne namioty produkcyjne, które można samodzielnie rozbudować, zapewniają firmie pełną niezależność. Nie bez znaczenia jest również to, że halę modułową bez problemu dopasujesz do specyfiki branży.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

Obsługiwane lokalizacje

Nasze hale dostarczamy na terenie całej Polski, ale również za granicą. Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: