You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Doskonale wiemy, że biznes w Kielcach jest wymagający bardziej niż kiedykolwiek - rozwiązaniem są modułowe hale namiotowe, które w przeciwieństwie do standardowych inwestycji, nie wymagają dużych nakładów finansowych. Prosta konstrukcja zdecydowanie obniża koszty realizacji, jednocześnie umożliwiając samodzielny montaż, bez angażowania ekipy profesjonalnych monterów. Hale namiotowe produkuje Protan Elmark, czyli specjalista w dziedzinie tego typu obiektów. Dzięki temu masz pewność, że oszczędność nie odbywa się kosztem jakości i bezpieczeństwa przyszłych użytkowników.  

Modułowe hale namiotowe w Kielcach - dlaczego warto?

Hala namiotowa to doskonała alternatywa dla budynków murowanych, ale to wiadomo już od dobrych paru lat. Modułowa konstrukcja w większym stopniu pozwala zoptymalizować koszty eksploatacji oraz obsługę obiektu w Kielcach. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup własnej hali namiotowej?

 • Modułowe hale plandekowe są elastyczne, co oznacza, że bez problemu można je dostosować do rodzaju działalności oraz zmian zachodzących w firmie.
 • Mobilność obiektu pozwala zwiększyć Twoją konkurencyjność na rynku nie tylko w Kielcach, ale i w całym kraju.
 • Inwestycja w halę namiotową jest bezpieczna finansowo - w razie potrzeby obiekt możesz sprzedać lub wynająć.
 • Wraz z rozwojem firmy lub w przypadku szczególnych zleceń, halę modułową bez problemu rozbudujesz o dodatkowe segmenty o długości 3 metrów, zwiększając tym samym przestrzeń użytkową. 
 • Konstrukcja jest lekka, ale solidna, dzięki powłoce wykonanej z materiału plandekowego posiadającego atest trudnopalności - stężenia linowe dodatkowo wzmacniają obiekt.

Takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko w przypadku dużych przedsiębiorstw (np. logistycznych), ale także małych firm działających lokalnie w Kielcach i okolicach. Dzięki temu nasze hale modułowe są dostępne dla każdego, kto szuka elastycznego sposobu na prowadzenie biznesu.  

Całoroczne hale namiotowe - zastosowanie

Nie każda działalność musi być skalowalna, ale przyznasz, że elastyczne zarządzanie jest jedną z podstaw udanego biznesu. Całoroczna hala namiotowa o modułowej konstrukcji to rozwiązanie umożliwiające swobodną modyfikację lub powiększenie przestrzeni użytkowej, jeśli pojawi się takie zapotrzebowanie. Jest to również recepta dla firm, które szukają sposobu na oszczędności, ale nie chcą rezygnować z jakości usług. Prosty montaż oraz dobra cena sprawiają, że hale namiotowe z powodzeniem wykorzystasz między innymi jako:

 • magazyn,
 • namiot produkcyjny lub przemysłowy,
 • namiot eventowy,
 • obiekt gastronomiczny
 • szpital polowy, 
 • namiot targowy.

Kuphale to marka, która powstała z myślą o dynamicznie zmieniającym się biznesie, który wymaga stałego poszukiwania coraz lepszych jakościowo rozwiązań, bez ponoszenia wysokich kosztów. Własna hala namiotowa w Kielcach daje swobodę i możliwość elastycznego dostosowania się do potrzeb klientów.  

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra