You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale namiotowe bezpośrednio od producenta to najlepszy wybór, który gwarantuje wysoką jakość obiektu we Wrocławiu i spełnia standardy bezpieczeństwa. Jest to doskonała finansowo alternatywa nie tylko dla budynków murowanych, ale również standardowych hal, także ze względu na niskie koszty eksploatacji obiektu. Oferujemy gotowe hale namiotowe od Protan Elmark, które wyróżnia atrakcyjna cena oraz prosty montaż. Tak uniwersalne rozwiązanie docenią zarówno początkujący właściciele firm z Wrocławia, jak i przedsiębiorcy o wieloletnim stażu w biznesie. 

Dlaczego hale namiotowe są nowoczesne?

Nowoczesny jest dzisiaj każdy produkt, dlatego rozumiemy pewną nieufność, która pojawia się na widok tego słowa. Co zatem sprawia, że całoroczna hala namiotowa od Protan Elmark jest nowoczesna?

 • Modułowa konstrukcja, dzięki której możliwy jest montaż obiektu w krótkim czasie.
 • Trwałość hali, którą zapewniają stężenia linowe, odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu oraz jakość materiałów PCV. 
 • Wielofunkcyjność - hala modułowa to obiekt, który można bez problemu dostosować do zmian zachodzących w firmie oraz specyfiki branży lub całkowicie zmienić jej przeznaczenie. 
 • Inwestycja jest bezpieczna finansowo - cena hali modułowej jest niższa od standardowej hali namiotowej.
 • Elastyczność - w zależności od zapotrzebowania firmy, halę można zlokalizować w dowolnym miejscu, nie tylko we Wrocławiu.

Modułowe hale namiotowe - zastosowanie 

Jedną z podstawowych i najczęściej docenianych zalet hali namiotowej jest uniwersalność. Działalność firmy we Wrocławiu z powodzeniem może być prowadzona przez cały rok, ponieważ gotowe obiekty są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Co więcej, nasze hale modułowe można wykorzystać jako:

 • hale magazynowe doskonałe do przechowywania towarów i materiałów,
 • hale produkcyjne i przemysłowe,
 • obiekty rolnicze,
 • hale do organizacji imprez oraz eventów,
 • hale garażowe i warsztatowe,
 • szpitale polowe.

Ze względu na niską cenę i modułową konstrukcję, hale namiotowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są tymczasowe rozwiązania. W przypadku, gdy firma zmieni plany biznesowe, halę można sprzedać lub wynająć - we Wrocławiu zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania jest duże.

Gotowe hale namiotowe - bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wybierając halę namiotową we Wrocławiu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. W tej kwestii masz prawo oczekiwać wysokich standardów. Modułowe hale plandekowe to dla naszych klientów tańsze rozwiązanie niż standardowe hale, ale równie bezpieczne. Dlaczego? Podczas produkcji stosowane są materiały najwyższej jakości oraz szereg rozwiązań, które zapewniają stabilność i odporność obiektów na warunki atmosferyczne:

 • każdy element hali projektowany jest zgodnie ze sztuką budowlaną, 
 • specjalistyczne oprogramowanie umożliwia analizę elementów hali oraz dobór odpowiedniego zakotwienia,
 • materiały pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Standardy bezpieczeństwa obowiązują również w zakładach producenta hal namiotowych. Pracownicy Protan Elmark doskonale znają i stosują zasady BHP i Ppoż.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra