You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dbamy o bezpieczeństwo hal

Hale modułowe to rozwiązanie, które jest znacznie tańsze niż tradycyjne hale namiotowe. Jednak nie oznacza kompromisów w obszarze bezpieczeństwa. Dbamy ze szczególną troską o bezpieczeństwo naszych hal od zastosowanych materiałów najwyższej jakości po stosowanie wszelkich standardów bezpiecznej realizacji. Hale modułowe posiadają wszystkie wymagane atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo konstrukcji i materiałów.

Wreszcie naszym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowania hali, dlatego stosujemy szereg rozwiązań, zapewniających stabilność i odporność hali na zmienne warunki atmosferyczne. W przypadku hal modułowych przygotowaliśmy także podręczną Książkę hali, która przeprowadzi Cię przez wszystkie zasady bezpiecznego użytkowania i montażu hali. Zobacz, jak dbamy o bezpieczeństwo naszych hal.

Projektowanie

  • Z dużą dbałością odnosimy się do oczekiwań indywidualnych inwestora, 
  • Na etapie projektowania każdy, nawet najmniejszy element jest projektowany według obowiązujących norm i przepisów technicznych zgodnie ze sztuką budowlaną,
  • Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na świadome i rzetelne projektowanie konstrukcji,
  • Projektując korzystamy z oprogramowania pozwalającego nam przeanalizować wszystkie elementy hali oraz dobrać zakotwienie.

Produkcja

Po pierwsze – certyfikaty spawalnictwa:

  • Dzięki certyfikatowi TÜV Rheinland uzyskujemy znak CE, który wymagany jest przez unijne rozporządzenie nr 305/2011.
  • Na podstawie certyfikatu Zakładowej Kontroli Produkcji wg Normy PE-EN 1090 do produktu wystawiamy deklarację właściwości użytkowych. Jest ona wymagana na podstawie Ustawy o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku z dnia 13 kwietnia 2016 (Dz.U. 2016 poz. 542) - bez tej deklaracji inspektor nadzoru może nie odebrać hali. Wcześniej nie było to respektowane, ale od 2018r. w budżecie kraju są przewidziane wpływy z kar za brak tej deklaracji.

Po drugie – jakość surowców:

  • Pod tym pojęciem rozumiemy klasę materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych hal, jakość samego wykonania oraz finalnie wysoki standard ich montażu. Aby ustandaryzować nasze wymagania dotyczące jakości opracowaliśmy i wprowadziliśmy w firmie System Zarządzania Jakością. Jest to nic innego jak zbiór instrukcji, procedur i przepisów dotyczących praktycznie każdego etapu produkcji hali.

Po trzecie – tylko sprawdzeni dostawcy

Montaż

  • Zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującym prawem budowlanym
  • Etyka pracy – zawsze przyświeca nam we wszystkim co robimy lojalność, rzetelność, uczciwość, solidność
  • Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa BHP - na terenie zakładu oraz na montażu (wszyscy nasi pracownicy montażowi posiadają sprawdzany regularnie sprzęt oraz niezbędne badania i uprawnienia do wykonywania prac)

Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji

1090-2.84933482.TÜVRHPL-2018.001
Certyfikat EN ISO 3834-3:2005