You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Klientom z Elbląga polecamy modułowe hale renomowanego producenta Protan Elmark, który już od kilkudziesięciu lat stawia hale namiotowe w Polsce. Dlaczego? Są to obiekty o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, które poradzą sobie z porywistym wiatrem, czy większa ulewą. Przede wszystkim jednak modułowe hale namiotowe są dużo tańsze niż murowane budynki, czy personalizowane hale. To zatem świetne rozwiązanie dla początkujących oraz doświadczonych firm z Elbląga – niska cena jest przekonująca niezaleznie od stażu na rynku.

Modułowe hale – tania alternatywa dla klientów z Elbląga

Masz wątpliwości, czy hale modułowe są bezpiecznym rozwiązaniem? Obiekty produkcji Protan Elmark to najwyższy standard bezpieczeństwa – niska cena wynika z wykorzystania modułowych segmentów, co pozwala obniżyć koszty bez utraty jakości. Dzięki temu nasi klienci z Elbląga mogą bez obaw inwestować w hale magazynowe i hale przemysłowe, otrzymując w zamian:

  • możliwość rozbudowy obiektów w przypadku rosnącego zapotrzebowania na daną usługę lub planowanego rozwoju firmy,
  • wzmocnioną konstrukcję, która odpowiada za wytrzymałość hali,
  • niemal nieograniczone możliwości adaptacyjne ze względu na uniwersalność hal,
  • pewność prostego montażu, który nie wymaga angażowania zewnętrznej ekipy monterskiej (choć oczywiście możesz się na taką zdecydować),
  • możliwość wynajmu lub sprzedaży hali namiotowej, jeśli z jakiegoś powodu nie będzie ona przez Ciebie już użytkowana.

Hale stalowe i aluminiowe sprawdzają się zarówno w sezonowych, jak i całorocznych projektach. Co więcej, mogą z nich korzystać również osoby prywatne – nie musisz prowadzić firmy w Elblągu, żeby kupić własną halę namiotową. W obiektach tego typu można organizować wesela, przyjęcia, ale także nadają się do adaptacji pod magazyny płodów rolnych, czy garaże dla maszyn rolniczych. Trudno o bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż modułowe hale z płyty warstwowej lub blachy trapezowej.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra