You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale eventowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które organizują wydarzenia o charakterze rozrywkowym. Modułowa, ale solidna konstrukcja umożliwia wielokrotny montaż i demontaż, bez konieczności zatrudniania fachowców za każdym razem. Bezpieczeństwo hal namiotowych jest dla nas priorytetem, dlatego nie musisz się martwić o przyszłych uczestników koncertów czy festiwali oraz pracowników, którzy obsługują eventy. Jednak najważniejsze jest to, że modułowe hale eventowe są znacznie tańsze od budynków murowanych i standardowych hal namiotowych. 

Zawody sportowe

Nie musisz dłużej szukać alternatywy dla wynajmu lub standardowej inwestycji budowlanej. Hale namiotowe sportowe doskonale sprawdzą się jako przestrzeń pod lodowisko, boisko szkolne czy kryty kort tenisowy. Obiekty tego typu mogą funkcjonować przez cały rok lub sezonowo – wszystko zależy od Twoich potrzeb. Hale eventowe są bowiem wykonane z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają trwałość obiektu w takich warunkach atmosferycznych jak wiatr czy opady. W sportowych halach namiotowych bez problemu zorganizujesz również zawody sportowe.

Koncerty

Hale eventowe to nie tylko wydarzenia o charakterze sportowym – to także możliwość organizacji koncertów w przestrzeni zaaranżowanej zgodnie z potrzebami artystów. Jest to dużo tańsze rozwiązanie niż standardowy wynajem obiektu, a jednocześnie daje pełną niezależność w planowaniu eventów. Hale namiotowe dostępne są w trzech wymiarach, dzięki czemu możesz zorganizować zarówno kameralny koncert, jak i większe wydarzenie muzyczne. Co więcej, własna hala koncertowa daje nieograniczone wręcz możliwości aranżacyjne.

Festiwale

Oferta hal namiotowych to również hale namiotowe festiwalowe – doskonałe do organizacji festiwali muzycznych, filmowych czy kulinarnych. Modułowa konstrukcja to proste rozwiązanie, które umożliwia obsługę wydarzeń w różnych lokalizacjach, ale nie wymaga zatrudniania ekipy fachowców. Nie musisz się też obawiać o bezpieczeństwo uczestników festiwali, ponieważ poszycie festiwalowej hali namiotowej jest wykonane z wysokiej jakości materiału PVC.