You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Gotowe hale namiotowe w Szczecinie to doskonała alternatywa dla standardowych hal i budynków murowanych, ale przede wszystkim szansa na realne oszczędności w firmowym budżecie. Za niższy koszt realizacji odpowiada powtarzalność elementów, która pozwala zoptymalizować produkcję i tym samym obniżyć ostateczną cenę obiektu. Modułowa konstrukcja to również prosty montaż i demontaż, który ułatwia świetnie opracowana „Książka Hali”. Dzięki zawartym w niej instrukcjom, nie musisz zatrudniać profesjonalnej ekipy monterskiej, co dodatkowo obniża koszty. Widzisz zatem, że gotowe hale namiotowe to sprawdzony sposób na elastyczny biznes w Szczecinie.

Najważniejsze zalety hali modułowej 

Modułowa hala namiotowa to specjalność polskiego producenta hal Protan Elmark. Obiekt stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach w Szczecinie, którym zależy na czasie i wysokim standardzie wykonania, ale nie chcą w związku z tym nadwyrężać firmowego budżetu. Gotowa hala namiotowa charakteryzuje się:

 • ceną niższą niż w przypadku standardowych hal,
 • dobrymi parametrami technicznymi takimi jak odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu oraz wysoka jakość materiałów PVC,
 • konstrukcją zgodną ze standardami bezpieczeństwa,
 • możliwością rozbudowy obiektu o kolejne segmenty,
 • mobilnością, która umożliwia swobodną zmianę lokalizacji obiektu,
 • uniwersalnością, która pozwala dostosować obiekt do praktycznie każdej branży,
 • lekką konstrukcją, którą łatwo przetransportować, co szczególnie doceni branża eventowa.

Aby ułatwić proces montażu, przygotowaliśmy prostą instrukcję, która krok po kroku opisuje, co i w jaki sposób należy robić: od rozpakowania poszczególnych elementów, poprzez złożenie konstrukcji, zakotwienie jej, aż do instalacji poszycia. Modułowe hale plandekowe dostępne są w trzech standardowych rozmiarach, co pozwala stworzyć powierzchnię użytkową dostosowaną do aktualnego zapotrzebowania firmy w Szczecinie. 

Hale namiotowe - sposób na rozwój biznesu w Szczecinie

Marka Kuphale powstała z myślą o przedsiębiorcach ze Szczecina i nie tylko, którym bliska jest idea elastycznego biznesu. Dzięki konstrukcji wzniesionej z powtarzalnych elementów hala modułowa z powodzeniem sprawdza się w wielu branżach, a sam obiekt można rozbudować w przypadku dynamicznego rozwoju firmy. Korzystna cena i krótki czas budowy sprawiają, że jest to rozwiązanie doskonałe dla branży eventowej oraz przedsiębiorstw rozpoczynających przygodę z biznesem. Jednak gotowe hale modułowe sprawdzą się również jako:

 • hale magazynowe,
 • hale przemysłowe,
 • hale produkcyjne,
 • szpitale polowe.

Wybierz rozwiązanie, które umożliwia swobodne reagowanie na zapotrzebowanie Twoich klientów, a pieniądze zaoszczędzone na budowie całorocznej hali namiotowej, przeznacz na inne działania firmy.  

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra