You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dlaczego warto wybrać nasze hale ?

Szukasz hali modułowej? Skorzystaj z oferty producenta z wieloletnim doświadczeniem, który stawia na jakość i bezpieczeństwo. Realizujemy hale namiotowe według najlepszych standardów, a nasz proces produkcji planujemy tak, aby dostarczyć Ci wybraną halę w umówionym terminie. O jakość hali dba nasz zespół produkcyjny i konstrukcyjny i chociaż wybierasz halę prefabrykowaną możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie produkt, który spełnia najwyższe oczekiwania.

Wdrożyliśmy technologie odmierzania, spawania i zgrzewania, które zapewniają ciągłość produkcji i bezpieczeństwo gotowej hali. Rewelacyjny efekt końcowy to wynik naszego doświadczenia, które budujemy od 1939 roku. Zobacz, jak pracujemy, aby dostarczyć Ci najlepsze hale namiotowe.

Precyzja

Naszym atutem jest dokładność w działaniu. Wstępne ustalenia z Klientem są szczegółowo zapisywane, aby nasz produkt w pełni satysfakcjonował Klienta.

Bezpieczeństwo

Pracownicy Protan Elmark dbają o bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki szkoleniom znają zasady BHP i Ppoż.

Wielkość

Wykonujemy wielkogabarytowe poszycia z PVC. Poszycia Protan Elmark zadaszają boiska i lodowiska, służąc ich użytkownikom.

Jakość

Precyzja i dokładność w wymiarowaniu podczas produkcji jest podstawą wykonania produktu spełniającego najwyższe standardy jakościowe.

Moc

Gwarancję wysokiej jakości zgrzewanego PVC stanowią wykorzystywane w produkcji fale wysokiej częstotliwości.

Wydajność

Wykorzystywane do produkcji maszyny są utrzymywane w najwyższej sprawności, aby sprostać ilości zleceń.

Natężenie

Ciągła kontrola parametrów początkowych zgrzewania PVC jest kluczem do sukcesu.

Odmierzanie

Każdy metr użytego materiału do produkcji jest odnotowywany, by odpowiednio wcześnie zamówić materiał i utrzymać ciągłość produkcji.

Znakowanie

Znakowanie materiału PVC podczas produkcji eliminuje błędy przy dogrzewaniu złożonych detali poszycia.

Szybkość

Bardzo ważnym elementem składowym podczas produkcji jest czas. Określanie ram czasowych produkcji zleceń pozwala na bardziej efektywną pracę.

Najwyższa jakość spawu

Wykonywane przez Protan Elmark spawane elementy stalowe są zgodne z normą ISO 3834, a spawacze posiadają najwyższe kwalifikacje.

Kontrola

Wdrożenie certyfikowanego systemu zgodnego z normą PN-EN 1090 umożliwia znakowanie produktów Protan Elmark znakiem CE.

Zgodność z dokumentacją

Protan Elmark posiada własny Dział Konstrukcyjny i wykwalifikowanych konstruktorów opracowujących nasze produkty. Proces produkcji w całym jej zakresie jest zgodny z dokumentacją konstrukcyjną.

Sztywność i równowaga

Nasze produkty cechuje bezpieczeństwo. Kąt nachylenia połaci dachu, jakość stosowanych materiałów PVC oraz siła naciągu materiału umożliwiają zsuwanie się śniegu, a stosowane w naszych konstrukcjach stężenia linowe nadają sztywności i równowagi.