You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wiesz dobrze, że nie warto szukać oszczędności kosztem jakości. Dla przedsiębiorców z Bydgoszczy modułowe hale namiotowe stanowić będą kompromis pomiędzy dobrą ceną a wysokim standardem wykonania. Gotowe obiekty spełniają zasady bezpieczeństwa oraz standardy sztuki budowlanej. Do produkcji wykorzystywane są najlepsze materiały, a zastosowane przez producenta rozwiązania zapewniają stabilność konstrukcji. Dzięki temu hale namiotowe są dobrym sposobem na optymalizację kosztów. Takie rozwiązanie polecamy nie tylko doświadczonym przedsiębiorcom, ale również początkującym firmom w Bydgoszczy, które mają ograniczony budżet.

Gotowe hale namiotowe w Bydgoszczy - dlaczego warto?

Modułowa hala namiotowa to propozycja Protan Elmark - producenta o ponad 30 letnim doświadczeniu w branży, który doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców. Dzięki temu powstał produkt o szerokim zastosowaniu, który stanowi alternatywę dla tradycyjnych budynków murowanych oraz standardowych hal. Gotowa hala modułowa jest dla biznesu w Bydgoszczy prostym i tanim rozwiązaniem, ponieważ:

 • pozwala obniżyć koszty związane z tworzeniem i eksploatacją powierzchni użytkowych,
 • nie wymaga zatrudniania profesjonalnej ekipy monterskiej - do każdego zestawu dołączamy „Książkę Hali” z czytelnymi instrukcjami montażu,
 • krótki czas realizacji zamówienia oraz szybki montaż umożliwiają przyjmowanie także tych nieplanowanych wcześniej zleceń,
 • modułowa konstrukcja zapewnia pełną mobilność obiektu, 
 • istnieje możliwość rozbudowy obiektu o dodatkowe segmenty o długości 3 metrów,
 • konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona stężeniami linowymi.

Oferujemy hale modułowe w trzech standardowych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujesz obiekt do wielkości firmy. Obiekty posiadają wymagane atesty potwierdzające bezpieczeństwo konstrukcji oraz wykorzystanych w produkcji materiałów.

Zastosowanie modułowych hal namiotowych

Modułowe hale plandekowe cenimy ze względu na uniwersalne zastosowanie - dzięki temu oferujemy najlepsze rozwiązania klientom z różnych branż. Obiekty z powodzeniem wykorzystasz w wielu typach działalności w Bydgoszczy między innymi jako:

 • hale magazynowe,
 • hale przemysłowe,
 • namioty imprezowe,
 • hale gastronomiczne,
 • namioty targowe,
 • szpitale polowe. 

Oferta jest korzystna dla firm z różnym budżetem, a krótki czas trwania budowy pozwala uniknąć przestoju w produkcji czy realizacji zleceń. Gotowa hala namiotowa jest całoroczna, ale możliwe jest również tymczasowe wykorzystanie obiektu i wynajem w czasie, gdy firma w Bydgoszczy z niego nie korzysta. Jak widzisz, jest to rozwiązanie na miarę współczesnego biznesu, który oparty jest na elastyczności i dynamicznych zmianach. Wybierz ofertę producenta hal namiotowych i dołącz do grona zadowolonych z oszczędności przedsiębiorców. 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra