You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Solidnie wykonanie polskiego producenta Protan Elmark w połączeniu z atrakcyjną ceną daje modułowe hale – skalowalne rozwiązanie, które docenią przedsiębiorcy z Białegostoku. Obiekty są dostępne w trzech standardowych wymiarach, co ułatwia dostosowanie hali do aktualnego zapotrzebowania firmy. Jeśli natomiast biznes będzie się rozwijał, hale można w krótkim czasie rozbudować o dodatkowe segmenty – klienci z pewnością docenią tak szybką reakcję na wzrost zainteresowania Twoimi usługami.

Tanie hale modułowe – Białystok i okolice

Z rozwiązania, jakim są hale namiotowe, mogą skorzystać zarówno doświadczone, jak i początkujące firmy działające w Białymstoku. W Kuphale zamówisz hale bezpośrednio od cenionego producenta Protan Elmark – dzięki temu masz pewność, że obiekty są maksymalnie bezpieczne i funkcjonalne. Do pozostałych zalet należą:

  • możliwość użytkowania hali przez nawet kilkadziesiąt lat,
  • mobilność, która umożliwia zmianę lokalizacji w dowolnym momencie (np. jeśli hale magazynowe są traktowane jako obiekty tymczasowe),
  • krótki czas oczekiwania na realizację oraz brak konieczności zatrudniania zewnętrznej ekipy monterskiej.
  • solidna konstrukcja, wzmocniona stężeniami linowymi oraz wysokiej jakości materiałami PVC,
  • możliwość zmiany przeznaczenia hali, np. z hali magazynowej na produkcyjną,
  • skalowalność rozwiązania, która pozwala rozbudowywać hale stalowe i aluminiowe wraz z rozwojem firmy.

Tanie hale z płyty warstwowej lub blachy trapezowej są rozwiązaniem na miarę współczesnego biznesu – także tego w Białymstoku. Nie są tak kosztochłonne jak inwestcja w obiekty murowane, a czas realizacji zamówienia jest dużo krótszy. Co więcej, modułowe hale są proste w montażu, dzięki dołączonej do każdego obiektu „Książce Hali”, która ułatwia samodzielne wzniesienie hali. Przygotowaliśmy dla klientów z Białegostoku ofertę, która maksymalnie upraszcza rozwój firmy niezależnie od charakteru danej działalności.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra