You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale namiotowe od lat cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców z Olsztyna. Proponujemy rozwiązanie, które pozwala dodatkowo obniżyć koszty realizacji oraz skuteczniej zoptymalizować koszty obsługi obiektu. Prosta konstrukcja złożona z gotowych segmentów wyprodukowanych przez Protan Elmark przyspiesza czas realizacji oraz umożliwia samodzielny montaż. Dzięki temu nie ma potrzeby angażowania ekipy montującej, a tym samym ponoszenia dodatkowych kosztów. Modułowe hale namiotowe to sposób na elastyczny biznes nie tylko w Olsztynie, ale w całym kraju, ponieważ konstrukcja jest mobilna. Przekonaj się, jak uniwersalne jest to rozwiązanie.

Modułowe hale namiotowe - dlaczego warto?

Uniwersalność to jedna z kluczowych zalet hal namiotowych, którą doceni każdy, kto odpowiada za zarządzanie firmą w Olsztynie. Modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowę obiektu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa - bez demontażu, konieczności przeprowadzki i niepotrzebnej straty czasu oraz pieniędzy. Zwykle hala namiotowa stawiana jest praktycznie z dnia na dzień przez profesjonalną ekipę monterów. My proponujemy rozwiązanie, które nie wymaga ponoszenia kolejnych kosztów - do każdej hali dołączamy proste instrukcje obsługi i montażu, dzięki czemu będziesz samodzielnie zarządzać wielkością obiektu w Olsztynie. Co jeszcze musisz wiedzieć o naszych modułowych halach namiotowych?

  • Korzystna cena sprawia, że hale są dostępne również dla początkujących przedsiębiorców z ograniczonym budżetem.
  • Każda hala modułowa jest wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami bezpieczeństwa - stężenia linowe wzmacniające konstrukcję, optymalny kąt nachylenia połaci dachu czy wysoka jakość materiałów PVC odpowiadają za trwałość obiektu.
  • Mimo, że często są wykorzystywane jako obiekty tymczasowe, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów hale namiotowe to rozwiązanie całoroczne.

Oferujemy hale modułowe w trzech standardowych wymiarach, które z czasem możesz powiększyć o kolejne segmenty. 

Praktyczne rozwiązanie dla firm w Olsztynie

Pojawiły się nowe zlecenia, których nie jesteś w stanie zrealizować, ponieważ dysponujesz za małą przestrzenią użytkową? Hale modułowe to rozwiązanie, które pozwala szybko i bez zbędnych kosztów odpowiadać na potrzeby klientów. Niezależnie od tego, czy zarządzasz centrum logistycznym, czy prowadzisz gospodarstwo rolne, skorzystasz z zalet gotowych obiektów - praktycznie każda branża jest w stanie dostosować namiot do swoich potrzeb. Hale plandekowe z powodzeniem służą między innymi jako:

  • hale magazynowe,
  • hale produkcyjne i przemysłowe,
  • hale imprezowe oraz eventowe,
  • obiekty rolnicze,
  • hale garażowe i warsztatowe,
  • szpitale polowe,
  • obiekty gastronomiczne.

Dzięki produkcji na wysokim poziomie, modułowe hale namiotowe w niczym nie ustępują standardowym budynkom, a jednocześnie są znacznie tańsze, dlatego warto wykorzystać ich potencjał także w Olsztynie. 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra