You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Szukanie oszczędności w firmowym budżecie to dzisiaj codzienność wielu przedsiębiorców w Gdańsku. Gotowe hale namiotowe to niższe koszty niż w przypadku standardowych hal oraz prosty montaż niewymagający zatrudniania ekipy fachowców. Inwestycja w obiekt tego typu umożliwia dostosowanie się do zmian zachodzących w firmie oraz specyfiki branży. Całkowita zmiana przeznaczenia hali również nie stanowi problemu. Modułowa hala namiotowa to lekka, ale solidna konstrukcja oraz korzystna cena, co umożliwia wykorzystanie obiektu od branży HoReCa po produkcję i przemysł w Gdańsku.

Hale namiotowe o modułowej konstrukcji - najważniejsze zalety

Gotowa do użytku hala namiotowa to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala szybko reagować na zmiany zachodzące w firmie. Jest również świetnym punktem wyjścia dla początkujących przedsiębiorców lub osób decydujących się na lokalny biznes na niewielką skalę. Do podstawowych zalet hali modułowej zaliczamy:

  • prostą konstrukcję, dzięki której montaż i demontaż obiektu trwa krócej niż w przypadku standardowych obiektów,
  • trwałość, którą zapewniają stężenia linowe, odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu oraz wysoka jakość materiałów PCV stosowanych przez producenta,
  • wielofunkcyjność i uniwersalność, które pozwalają dowolnie zmieniać przeznaczenie obiektu, 
  • niską cenę oraz przyjazne firmom koszty eksploatacji,
  • mobilność, która pozwala bez problemu postawić obiekt także w innym mieście niż Gdańsk. 

Hale namiotowe są całorocznym rozwiązaniem o szerokim zastosowaniu - doskonale sprawdzą się jako obiekty magazynowe, produkcyjne, przemysłowe, ale również eventowe, targowe czy imprezowe, co z pewnością doceni branża rozrywkowa. Ze względu na modułową konstrukcję i niską cenę namioty z powodzeniem są wykorzystywane także jako obiekty tymczasowe. 

Hala modułowa w dobrej cenie - Gdańsk

Polski producent hal namiotowych udowadnia, że wysoka jakość nie zawsze oznacza bajońskie sumy. Obiekty o modułowej konstrukcji są tańsze od standardowych budynków, ale równie bezpieczne dla użytkowników. W tej kwestii zawsze masz prawo oczekiwać najlepszych standardów, ponieważ to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za innych ludzi. Gotowe hale plandekowe są projektowane zgodnie ze sztuką budowlaną, a specjalistyczne oprogramowanie służy do analizy poszczególnych elementów i zapewnia dobór odpowiedniego zakotwienia. Protan Elmark to także szereg rozwiązań zapewniających stabilność obiektu  oraz wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu hale modułowe Gdańsku mogą w sposób bezpieczny pełnić określoną przez Ciebie funkcję. W razie potrzeby obiekt bez problemu rozbudujesz o dodatkowe segmenty długości 3 metrów. Wybierz najbardziej elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy już dziś!

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra