You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Gotowe hale magazynowe

Modułowe hale magazynowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania towarów. Kuphale.pl to propozycja dla firm, które szukają szybkiego i niedrogiego sposobu na stworzenie funkcjonalnej powierzchni magazynowej. Modułowa konstrukcja umożliwia samodzielny montaż, bez konieczności opłacania ekipy fachowców, co dodatkowo pozwala obniżyć koszty. Czas budowy obiektu jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnych budynków murowanych. Przekonaj się, dlaczego warto kupić nasze hale magazynowe.

Jak wygląda budowa hal magazynowych?

Gotowe do użytku namioty magazynowe od producenta Protan Elmark wyróżnia prosty montaż poszczególnych elementów, który można przeprowadzić samodzielnie. Do każdego obiektu dołączona jest obrazkowa instrukcja, którą znajdziesz w „Książce Hali”.

Czytelne wskazówki pokazują krok po kroku, jak wygląda budowa hal magazynowych od momentu rozpakowania aż do ostatniego etapu, jakim jest instalacja poszycia. Dzięki temu możesz zapomnieć o szukaniu profesjonalnej i terminowej ekipy montażowej. Tym samym zmniejsza się również koszt budowy hali magazynowej.

Lekkie hale magazynowe - dostępne od ręki

Klientom poszukującym prostych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań oferujemy gotowy projekt budowlany hali magazynowej. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo pracowników podczas korzystania z obiektu.

Namioty magazynowe wykazują odporność na każdą pogodę, dlatego są całoroczne. Wybierając hale od Protan Elmark zyskujesz czas i pieniądze, które możesz przeznaczyć na rozwój firmy w innym obszarze

Dlaczego nasza hala magazynowa jest tania? 

Obserwując stale rosnące zapotrzebowanie na hale namiotowe, uznaliśmy, że konieczne jest stworzenie hali magazynowych przeznaczonych do samodzielnego montażu. Ważne było dla nas zachowanie dobrych parametrów jakościowych oraz zaproponowanie atrakcyjnej ceny.

Dlaczego? Zależy nam na tworzeniu rozwiązań ogólnodostępnych tak, by wielkość budżetu firmy nie była kluczowa przy podejmowaniu ważnych decyzji. Modułowe hale magazynowe są tańsze od standardowych hal namiotowych, dzięki uniwersalnej i powtarzalnej konstrukcji oraz doborze optymalnych jakościowo materiałów. 

Całoroczne hale magazynowe z możliwością rozbudowy

Gotowe hale magazynowe pochodzą od polskiego producenta hali namiotowych Protan Elmark, który jest gwarancją wysokiej jakości. Wiemy, że nikt nie lubi pustych słów, a w szczególności przedsiębiorcy, którzy oczekują konkretów. Przekonaj się więc, dlaczego modułowy namiot magazynowy to dobry wybór:

 • jest to rozwiązanie atrakcyjne cenowo - koszt zakupu jest zdecydowanie niższy niż w przypadku standardowych hal namiotowych,
 • namiot magazynowy jest łatwy i szybki w montażu,
 • sprawne mocowanie do podłoża odbywa się za pomocą dwóch szpil gruntowych,
 • lekka konstrukcja jest całoroczna,
 • powtarzalność elementów (modułów) umożliwia rozbudowę hali magazynowej w dowolnym momencie, każdy segment ma długość 3 metrów,
 • namioty magazynowe są mobilne, dzięki czemu swobodnie można zmieniać lokalizację,
 • powłoka posiada atest trudnopalności i jest wykonana z materiału plandekowego o gramaturze 500g/m²,
 • konstrukcja jest wyposażona we wzmacniające stężenia linowe oraz pozbawiona lin poprzecznych.

Całoroczne namioty magazynowe to propozycja idealna dla osób rozpoczynających własny biznes, jak i dla rozwijających się przedsiębiorstw. Jeśli planujesz postawienie obiektu tymczasowego (do 180 dni), nie potrzebujesz pozwolenia na budowę. Do wyboru są trzy podstawowe wymiary hal:

 • 6 x 9 x 2,4 m,
 • 9 x 12 x 2,6 m,
 • 12 x 12 x 2,6 m.

Jeśli z czasem okaże się, że potrzebna jest większa powierzchnia magazynowa, w prosty sposób rozbudujesz obiekt. Dzięki temu hala może rozwijać się razem z Twoją firmą.  

Modułowe hale magazynowe o szerokim zastosowaniu

Powierzchnie magazynowe są niezbędne w wielu firmach oraz instytucjach takich jak Służba Celna. Z magazynowych hal namiotowych mogą bez obaw korzystać:

 • firmy logistyczne,
 • rolnicy,
 • lotniska, 
 • firmy oferujące zimowanie jachtów,
 • wojsko,
 • firmy przeładunkowe,
 • firmy budowlane.

Hale magazynowe cieszą się ogromną popularnością nie bez powodu. Dynamicznie zmieniający się rynek, który wymaga szybkich decyzji, rosnące ceny materiałów budowlanych i brak robotników do pracy decydują o tym, że murowany budynek nie zawsze sprawdza się w roli magazynu. Alternatywą jest gotowy namiot-hala magazynowa, którego cena nie nadwyręża firmowego budżetu

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

Obsługiwane lokalizacje

Nasze hale dostarczamy na terenie całej Polski, ale również za granicą. Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: