You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Oferujemy modułowe hale namiotowe dla przedsiębiorców z Katowic, którzy szukają ekonomicznego rozwiązania. Koszty budowy są bowiem niższe niż w przypadku standardowej hali. Doskonale sprawdzą się zarówno jako powierzchnie magazynowe, jak i obiekty eventowe czy gastronomiczne. Hala namiotowa może być postawiona na niemalże dowolnym podłożu, a jej montaż jest prosty i nie wymaga zatrudniania profesjonalnej ekipy w Katowicach. Obiekty wyróżnia nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim solidna konstrukcja, dodatkowo wzmocniona stężeniami linowymi. 

Hale namiotowe dla firm 

Kuphale.pl to marka należąca do czołowego w Polsce producenta hal namiotowych - Protan Elmark. Stworzyliśmy specjalną ofertę, która uwzględnia trzy podstawowe oczekiwania klientów:

  • korzystną ceną, która nie nadwyręża firmowego budżetu,
  • krótki czas trwania budowy,
  • bezpieczne dla użytkowników hale namiotowe o stabilnej konstrukcji.

Modułowe hale namiotowe to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas oraz szybko zareagować na potrzeby klientów. Czy z każdym kolejnym zleceniem zastanawiasz się nad powiększeniem powierzchni użytkowej firmy w Katowicach? Zakup całorocznej hali modułowej rozwiąże problem - możliwe jest tymczasowe wykorzystanie obiektu i wynajem w czasie, gdy firma nie przyjmuje nowych zleceń. 

Zalety modułowej konstrukcji

Hale modułowe zyskują na popularności nie tylko ze względu na skrócony czas realizacji. Odpowiadają za to również czynniki, które kojarzone są z nowoczesnym biznesem:

  • elastyczność i wielofunkcyjność hali namiotowych - obiekt w Katowicach można bez problemu dostosować do rodzaju działalności oraz zmian zachodzących w firmie,
  • inwestycja w halę modułową jest bezpieczna finansowo,
  • takie rozwiązanie umożliwia zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Firma, która korzysta z nowoczesnych technologii postrzegana jako innowacyjna, a tym samym dostosowująca się do potrzeb klienta, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż. Oczywiście zakup hali namiotowej nie wystarczy, ale jest jednym z kroków, które może podjąć świadomy i elastyczny przedsiębiorca. 

Prosty montaż hali modułowej

Co tak naprawdę wyróżnia plandekowe hale modułowe od Protan Elmark? To prosty montaż, który przypomina samodzielne składanie mebli z popularnego sklepu meblowego. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, aby prawidłowo postawić obiekt w Katowicach.

Przygotowaliśmy czytelną instrukcję, która krok po kroku pokazuje jak wygląda budowa całorocznej hali namiotowej. Praktyczne wskazówki znajdziesz w „Książce Hali”, którą dołączamy do każdego zestawu. Obiekty dostępne są w trzech standardowych wymiarach, które można rozbudowywać o dodatkowe segmenty:

  • 6 x 9 x 2,4 m,
  • 9 x 12 x 2,6 m,
  • 12 x 12 x 2,6 m.

Gwarancja najwyższej jakości

Prefabrykacja segmentów odbywa się w zakładach Protan Elmark, dzięki czemu możesz mieć pewność, co do jakości poszczególnych elementów. Projekty hal modułowych powstają zgodnie ze sztuką budowlaną. przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego wdrożyliśmy technologie, które zapewniają ciągłość produkcji, powtarzalność elementów oraz bezpieczeństwo gotowych obiektów.
 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra