You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Krótki czas trwania budowy oraz niskie koszty eksploatacji budynku to oczekiwania wielu przedsiębiorców z Poznania. Modułowe hale namiotowe bezpośrednio od producenta są rozwiązaniem, które nie obciąża firmowego budżetu. Lekka, ale solidna konstrukcja oraz atrakcyjna cena umożliwiają wykorzystanie hal w wielu branżach: od branży HoReCa po produkcję i przemysł. Gotowe obiekty docenią zarówno początkujące firmy w Poznaniu, jak i doświadczeni przedsiębiorcy, którzy szukają sposobu na liczne zlecenia. Modułowa hala namiotowa jest całoroczna, prosta w montażu i nie wymaga dużych nakładów finansowych, dzięki czemu jest tańsza od standardowej hali.

Hala namiotowa w Poznaniu - uniwersalne rozwiązanie dla firm

Kuphale.pl to marka polskiego producenta hal namiotowych Protan Elmark, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku. Firmy oczekują szybkich efektów oraz dobrej jakości bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów i my to rozumiemy. Gotowa hala modułowa w Poznaniu to sposób na optymalizację budżetu oraz rozwiązanie o szerokim zastosowaniu. Odpowiednio przystosowane obiekty tego rodzaju mogą służyć między innymi jako:

 • hale magazynowe,
 • hale przemysłowe i produkcyjne,
 • hale namiotowe dla rolnictwa,
 • szpitale polowe,
 • hale imprezowe,
 • hale gastronomiczne, 
 • hale sportowe.

Dzięki unikalnej konstrukcji hale modułowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie najlepsze są tymczasowe rozwiązania. W Poznaniu organizowane są liczne targi oraz imprezy plenerowe i to właśnie tam postawić nasze hale. 

Dlaczego gotowe hale namiotowe są tańsze?

Oferujemy możliwość zakupu hali modułowej, której koszt realizacji jest zdecydowanie niższy niż w przypadku standardowej hali. Dlaczego taki obiekt jest tańszy? 

 • Hala namiotowa o modułowej konstrukcji przeznaczona jest do samodzielnego montażu, który nie wymaga zatrudniania profesjonalnej ekipy.
 • Materiały wykorzystane do produkcji są tańsze niż materiały budowlane wykorzystywane podczas tradycyjnej budowy.
 • Powtarzalność elementów pozwala zoptymalizować produkcję, co obniża koszty stworzenia hali. 

Jednocześnie każda hala modułowa, która trafi do Poznania posiada dobre parametry jakościowe i spełnia standardy bezpieczeństwa. Producent wykorzystuje najlepsze materiały oraz stosuje szereg rozwiązań, które zapewniają stabilność konstrukcji. Całoroczne hale namiotowe są też odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Zalety hali modułowej

Każda firma szuka najlepszych rozwiązań dla swoich klientów - nie inaczej jest w naszym przypadku. Przekonaj się, dlaczego warto kupić gotową halę namiotową:

 • modułowa konstrukcja umożliwia szybką rozbudowę obiektu o dodatkowe segmenty (każdy o długości 3 metrów),
 • obiekty są mobilne, co oznacza, że bez problemu można zmienić lokalizację z Poznania na inne miasto,
 • można samodzielnie przeprowadzić montaż (oraz demontaż) hali przy pomocy instrukcji obrazkowej jak z popularnego sklepu meblowego,
 • tego typu konstrukcja jest w pełni bezpieczna dla użytkowników,
 • w przypadku tymczasowych obiektów (do 180 dni) niepotrzebne jest pozwolenie na budowę.

Gotowe hale plandekowe są dostępne w trzech standardowych rozmiarach, co pozwala dostosować obiekt do realnych potrzeb firmy.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra