You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale namiotowe to doskonała alternatywa dla firm w Częstochowie, które chcą w krótkim czasie powiększyć przestrzeń użytkową, nie ponosząc wysokich kosztów. Prosta konstrukcja ogranicza czas oczekiwania na realizację do niezbędnego minimum, dzięki czemu firma może skupić się na kluczowych dla niej działaniach. Powtarzalność elementów sprawia, że koszt produkcji modułowej hali namiotowej jest niższy niż w przypadku standardowych inwestycji realizowanych w Częstochowie. Rozwiązanie docenią zarówno przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w biznesie.  

Nowoczesne rozwiązanie dla firm w Częstochowie

Plandekowe hale namiotowe o modułowej konstrukcji to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku. Firmy, nie tylko w Częstochowie, oczekują efektów oraz dobrej jakości w krótkim czasie, bez ponoszenia kosztów nadmiernie obciążających budżet. Hala namiotowa zaprojektowana przez Protan Elmark jest:

  • przeznaczona do samodzielnego montażu, a więc nie wymaga zatrudniania profesjonalnej ekipy monterskiej,
  • wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami bezpieczeństwa, 
  • obiektem o dobrych parametrach technicznych (odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu, wysoka jakość materiałów PVC),
  • mobilna dzięki zastosowaniu modułowej konstrukcji, 
  • uniwersalna, co oznacza, że można ją bez problemu dostosować do rodzaju działalności firmy,
  • skalowalna - możliwa jest szybka rozbudowa obiektu o kolejne segmenty.

Nie istnieje prosta recepta na odniesienie sukcesu w biznesie, ale można korzystać z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku i odpowiednio szybko reagować na zapotrzebowanie klientów. Hala modułowa w żaden sposób nie ogranicza firmy - nawet, gdy zmienią się Twoje plany biznesowe w Częstochowie, halę można z powodzeniem sprzedać lub wynająć.

Modułowe hale namiotowe - prosty montaż 

Gotowe hale namiotowe to nie tylko niższa cena niż w przypadku standardowych hal, ale przede wszystkim prosty, niewymagający specjalistycznej wiedzy montaż. Wznoszenie konstrukcji przypomina samodzielne składanie mebli z popularnego na całym świecie sklepu. Do każdego zestawu dołączamy „Książkę Hali”, w której znajdziesz czytelną instrukcję, jak krok po kroku wygląda budowa hali modułowej. Oferujemy obiekty w trzech standardowych wymiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz wielkość hali do potrzeb firmy. Prefabrykacja segmentów odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach w zakładach Protan Elmark. Daje to pewność, że hale modułowe są w pełni bezpieczne dla przyszłych użytkowników

Obiekty doskonale sprawdzą się jako powierzchnie magazynowe, hale dla rolnictwa, namioty imprezowe, czy szpitale polowe. Uniwersalność hal namiotowych nie jest więc pustym sloganem. Z doświadczenia wiemy, że obiekt tego typu można dowolnie modyfikować i przystosować do specyfiki wielu branż. Wybierz praktyczne rozwiązanie bez ponoszenia zbędnych kosztów i zamów własną halę modułową. 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra