You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale namiotowe stanowią uniwersalne rozwiązanie dla firm z Warszawy z różnych branż. Długi czas oczekiwania i wysokie koszty związane z budową należą już do przeszłości. Prosta konstrukcja i łatwość montażu sprawiają, że modułowe hale namiotowe są doskonałą alternatywą dla budynków murowanych oraz standardowych hal. Oferujemy obiekty pochodzące od polskiego producenta Protan Elmark, który na pierwszym miejscu stawia jakość i funkcjonalność. Gotowa hala namiotowa może być postawiona w dowolnym miejscu w Warszawie, bez konieczności zatrudniania ekipy monterów.  

Dlaczego warto stawiać hale modułowe w Warszawie?

Liczne imprezy plenerowe oraz szybki rozwój lokalnych biznesów to codzienność Warszawy. Przepisów na dobry event jest tysiące, ale podstawą zawsze jest zorganizowanie odpowiedniej przestrzeni dla gości. Niestety organizatorzy często mają do dyspozycji ograniczony budżet oraz niewiele czasu. Hale modułowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są proste i tanie rozwiązania. Dlaczego?

  • Korzystna cena sprawia, że hale namiotowe są dostępne także dla początkujących przedsiębiorców.
  • Możliwość samodzielnego montażu pozwala uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów.
  • Krótki czas oczekiwania na zamówienie umożliwia przyjmowanie nawet nieplanowanych wcześniej zleceń. 
  • Modułowa konstrukcja daje możliwość rozbudowy obiektu w dowolnym momencie.
  • Mobilne hale namiotowe można w prosty sposób zdemontować i wykorzystać przy okazji innej imprezy plenerowej w Warszawie. 
  • Całoroczne obiekty można dowolnie zaadaptować, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzą się jako hale magazynowe, produkcyjne czy przemysłowe.

Czy taka inwestycja jest opłacalna? W Kuphale.pl proponujemy elastyczne rozwiązania na miarę nowoczesnego biznesu. Jeżeli z czasem okaże się, że firma nie potrzebuje już hali namiotowej, można ją sprzedać lub wynająć - zapotrzebowanie na tego typu obiekty jest bardzo duże.

Hale modułowe - sposób na elastyczny biznes 

Nie każdy biznes musi być skalowalny, ale zgodzisz się chyba, że jedną z podstaw sukcesu jest elastyczność firmy. Modułowe hale namiotowe to całoroczne rozwiązanie, które pozwala swobodnie modyfikować lub powiększać przestrzeń użytkową wraz z rozwojem przedsiębiorstwa w Warszawie.

Oferujemy hale w trzech standardowych rozmiarach, ale każdy obiekt można rozbudować wykorzystując do tego gotowe segmenty, każdy o długości 3 metrów. Jak wygląda samodzielny montaż hali modułowej? Do każdego zestawu dołączamy „Książkę Hali”, która zawiera prostą instrukcję w formie obrazkowej. Krok po kroku pokazujemy, jak wygląda budowa aż do ostatniego etapu, jakim jest instalacja poszycia.

Gotowa hala namiotowa - dobra cena 

Dostępna od ręki hala modułowa to doskonałe rozwiązanie dla firm w Warszawie, które dbają o optymalizację kosztów. Gotowy obiekt jest znacznie tańszy od standardowych hal namiotowych, co pozwala wykorzystać środki finansowe na inne działania firmy.

Obawiasz się, że niska cena oznacza również niską jakość? Nie w tym przypadku. Protan Elmark, producent hal namiotowych, wykorzystuje technologię nastawioną na użytkownika. Powłoka wykonana jest z materiału plandekowego, który posiada atest trudnopalności, a stężenia linowe dodatkowo wzmacniają konstrukcję. Dzięki temu zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo przyszłych użytkowników hali modułowej.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra