You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale namiotowe to ekonomiczna alternatywa dla standardowych hal w Krakowie. Nie wymagają zatrudniania profesjonalnej ekipy montażowej, umożliwiają optymalizację kosztów obsługi obiektu, dlatego stanowią dobre rozwiązanie zarówno dla początkujących firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Całoroczna hala namiotowa o modułowej konstrukcji umożliwia elastyczne prowadzenie biznesu w Krakowie. Obiekt można w dowolnym momencie rozbudować, wykorzystując do tego prefabrykowane segmenty lub dzięki mobilności zmienić jego lokalizację. 

Gotowe hale namiotowe w Krakowie

Każde kolejne zlecenie sprawia, że zastanawiasz się, kiedy potrzebna będzie nowa przestrzeń użytkowa w magazynie? Modułowe hale magazynowe umożliwiają realizację projektów dla wymagających klientów. Prosty demontaż sprawia, że obiekt można wykorzystywać okazjonalne lub wynajmować w czasie, gdy firma nie ma dodatkowych zleceń w Krakowie. Gotowe hale namiotowe to także inne, niemniej istotne z punktu widzenia biznesu, zalety:

 • dobra cena, ponieważ koszt realizacji jest zdecydowanie niższy niż w przypadku standardowych hal,
 • uniwersalne zastosowanie, które pozwala dostosować namiot do działalności firmy,
 • możliwość samodzielnego montażu przy pomocy prostej instrukcji,
 • dobre parametry techniczne obiektu, w tym powłoka posiadająca atest trudnopalności,
 • możliwość rozbudowy hali namiotowej wraz z rozwojem firmy,
 • mobilność, która umożliwia swobodną zmianę lokalizacji obiektu,
 • lekka, ale trwała konstrukcja, która sprawdzi się przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się hale modułowe dostępne w trzech podstawowych wymiarach

Modułowe hale namiotowe - zastosowanie

Ze względu na prosty montaż hala modułowa to uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem można stosować w różnych typach działalności w Krakowie jako:

 • magazyn,
 • namiot produkcyjny,
 • namiot przemysłowy,
 • namiot imprezowy,
 • szpital polowy, 
 • namiot targowy,
 • obiekt gastronomiczny.

Hale namiotowe modułowe - bezpieczeństwo

Hala namiotowa jest w pełni bezpieczna dla użytkowników, w tym dla pracowników Twojej firmy w Krakowie. Obiekty od Protan Elmark posiadają wymagane atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo konstrukcji oraz wykorzystanych materiałów.

Projekt hali modułowej powstaje przy użyciu oprogramowania, które umożliwia analizę każdego elementu hali oraz dobór najlepszego zakotwienia - to właśnie dzięki temu konstrukcja jest stabilna. Podobnie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

Nowoczesne rozwiązanie dla biznesu w Krakowie

Prowadzenie własnej działalności w Krakowie wymaga dużej elastyczności i ciągłego poszukiwania optymalnych rozwiązań. Polski producent hal namiotowych Protan Elmark tworzy gotowe hale plandekowe, które są dobre jakościowo, ale nie wymagają dużych nakładów finansowych.

Jest to odpowiedź na czasy, w których firmy szukają sposobu na oszczędności, ale nie chcą obniżać jakości usług. To także świetna oferta dla firm, które rozpoczynają przygodę z biznesem i mają dużo wydatków skumulowanych w stosunkowo krótkim czasie. Nowoczesne hale modułowe umożliwiają przede wszystkim elastyczność - w prosty sposób można je dostosować do aktualnych potrzeb firmy, która znajduje się w Krakowie. 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra