You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Producent hal namiotowych

W Drammen w roku 1939 powstała firma Protan AS, która opracowała i rozpoczęła produkcję pierwszych kamizelek ratunkowych z materiału powleczonego gumą. Obecnie producent uznanych na całym świecie niszowych produktów z materiałów PCV, w tym membran dachowych.

W Stęszewie koło Poznania w 1989 roku powstała firma Elmark Hale realizująca produkcje i montaż obiektów namiotowych – w tym czasie jeszcze mało znanych w Polsce.

W 2008 roku spółka Protan AS, połączyła się z firmą Elmark Hale, tworząc podstawę obecnego kształtu firmy.

Dzisiaj, do naszych największych atutów możemy zaliczyć zarówno wieloletnie doświadczenie, jak i wykorzystywanie najnowszych technologii w produkcji obiektów namiotowych. Nasze realizacje można już spotkać na pięciu kontynentach, ale dla nas to początek. Nasze aspiracje sięgają dalej.

Kuphale.pl to marka wiodącego producenta hal na rynku światowym – firmy PROTAN ELMARK - jako odpowiedź na szczególnie wymagający rynek hal szybko dostępnych, o utrzymanych parametrach jakościowych, ale w przystępnej cenie.

Najwyższe bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi projektowych, hale Protan Elmark są bezpieczne dla użytkowników i odporne na trudne warunki pogodowe.

Niezawodne materiały

Hale produkowane są z zastosowaniem materiałów najwyższej jakość wielokrotnie testowanych w laboratoriach Protan Elmark.

Norweska tradycja

W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS połączyła się z polską firmą Elmark Hale. Istniejąca na rynku od 1939 roku norweska firma zainteresowała się współpracą z polską firmą ze względu na wysoką jakość oferowanych materiałów.

W efekcie współpracy zagranicznej powstała firma Protan Elmark, która obecnie jest liderem w branży hal namiotowych.

Zespół ekspertów

Mocną stroną Protan Elmark jest wykwalifikowany zespół konstruktorów, którzy projektują i realizują hale namiotowe zgodnie z najwyższymi wymaganiami klientów.

Protan Elmark wśród Gazel Biznesu

Za osiągnięte przez naszą firmę wyniki otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci nagrody GAZEL BIZNESU. Warunkiem udziału są zwiększające się rocznie obroty oraz zyski, co skutecznie udaje nam się realizować.