You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Całoroczne hale namiotowe o modułowej konstrukcji w Toruniu to sposób na niższe koszt realizacji niż w przypadku standardowych hal i budynków murowanych. Oczekiwanie na przedłużające się zakończenie budowy pozostanie wyłącznie wspomnieniem, ponieważ dzięki zastosowaniu gotowych segmentów, obiekt jest prosty w montażu. Modułowe hale namiotowe przystosowane są do samodzielnej rozbudowy, bez konieczności angażowania ekipy fachowców. Dzięki temu możesz swobodnie zarządzać wielkością swojej firmy w Toruniu, nie ponosząc dodatkowych kosztów. 

Dlaczego modułowe hale namiotowe?

Gotowa hala namiotowa jest obiektem uniwersalnym, który sprawdzi się w wielu branżach - począwszy od sektora przemysłowego, skończywszy na branży eventowej w Toruniu. Proponujemy rozwiązanie doskonałe nie tylko dla doświadczonych przedsiębiorców, ale także dla osób stawiających pierwsze kroki w biznesie. Dlaczego?

 • Hale namiotowe są dostępne w cenie niższej niż standardowe obiekty tego typu.
 • Prosta, ale lekka konstrukcja jest wzmocniona stężeniami linowymi, zapewniając użytkownikom bezpieczeństwo.
 • Bezproblemowy montaż i demontaż przeprowadzisz samodzielnie z pomocą naszej „Książki Hali” dołączonej do zestawu.
 • Hale plandekowe można rozbudować w dowolnym momencie, wykorzystując do tego gotowe segmenty o długości 3 metrów.
 • Namioty są całoroczne, a dzięki trwałej konstrukcji z powodzeniem mogą służyć kilka lat.
 • Hale modułowe są mobilne, dlatego w razie potrzeby bez problemu zmienisz lokalizację z Torunia na inne miasto.

Za jakość wykonania odpowiada polski producent hal namiotowych Protan Elmark, który przygotował obiekty w trzech standardowych rozmiarach, co pozwala dostosować zamówienie do aktualnego zapotrzebowania firmy. Jeżeli z jakiegoś powodu okaże się, że nie potrzebujesz danego obiektu, halę możesz wynająć lub sprzedać - z doświadczenia wiemy, że zainteresowanie jest naprawdę duże. 

Całoroczne hale namiotowe - Toruń i okolice

Jedną z największych zalet hali modułowej jest możliwość szerokiego zastosowania. Obiekty z powodzeniem można wykorzystać między innymi jako:

 • hale namiotowe dla rolnictwa,
 • hale magazynowe,
 • namioty przemysłowe,
 • szpitale polowe,
 • hale gastronomiczne,
 • hale imprezowe, 
 • hale namiotowe do jazdy konnej.

Hala namiotowa od Protan Elmark to rozwiązanie całoroczne, dzięki zastosowaniu najlepszej technologii oraz niezawodnych materiałów, wielokrotnie testowanych w laboratoriach. Za trwałość konstrukcji odpowiada również optymalny kąt nachylenia połaci dachu, dlatego decydując się zakup własnej hali, masz pewność, że zapewnione jest bezpieczeństwo przyszłych użytkowników, w tym Twoich klientów. Zadbaj o rozwój własnego biznesu w Toruniu bez ponoszenia zbędnych kosztów i wybierz odpowiedni rozmiar hali modułowej. 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra