You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale przemysłowe  w atrakcyjnej cenie

Oferujemy uniwersalne namioty przemysłowe produkowane przez Protan Elmark - jednego z czołowych producentów hal namiotowych. Wiemy, że przedsiębiorcy szukają dobrych rozwiązań, które pozwolą rozsądnie wykorzystać budżet firmy. My także zarządzamy własnym biznesem, dlatego proponujemy modułowe hale przemysłowe, które są znacznie tańsze niż standardowe hale namiotowe. Niska cena to efekt prostej konstrukcji, która umożliwia samodzielny montaż bez wsparcia profesjonalnej ekipy montażowej. Nowoczesny namiot przemysłowy powstaje z gotowych segmentów, co znacznie skraca czas trwania budowy i pozwala skupić się na innych działaniach firmy. 

Magazyny przemysłowe - zastosowanie

Realizujesz kolejne zlecenie, które wymaga dodatkowej powierzchni przemysłowej. Co możesz zrobić w takiej sytuacji? Gotowe do użytku magazyny przemysłowe mają tę zaletę, że po zakończeniu zlecenia można je bez problemu wynająć lub sprzedać - zapotrzebowanie jest duże, o czym wiesz najlepiej.

Może się jednak okazać, że hala przemysłowa jest potrzebna w innej lokalizacji. Nasze namioty są mobilne, co oznacza, że można je szybko zdemontować i przetransportować w dowolne miejsce. Hale przemysłowe sprawdzą się w działalności produkcyjnej, ale również jako specjalistyczne pracownie i warsztaty.

Lekkie i trwałe konstrukcje przemysłowe 

Dlaczego lekkie konstrukcje przemysłowe cieszą się takim powodzeniem w wielu branżach? To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie sprawdza się standardowe budownictwo, wymagające czasu i dużych nakładów finansowych. Nowoczesna technologia umożliwia tworzenie lekkich, ale solidnych konstrukcji przemysłowych, z czego chętnie korzystają przedsiębiorcy.

Dzięki temu bez większego wysiłku (i kosztów) można postawić wytrzymały obiekt tymczasowy. Hale przemysłowe można z powodzeniem wykorzystać również jako obiekty całoroczne. Niewątpliwą zaletą jest również możliwość montażu namiotu na każdym podłożu - nawet na kostce brukowej. 

Prosty montaż hali przemysłowej 

Wszystkie modułowe hale namiotowe zawierają „Książkę Hali”, w której znajdziesz proste i czytelne instrukcje obrazkowe. Dzięki temu bez ponoszenia dodatkowych kosztów, samodzielnie możesz zarządzać wielkością hali przemysłowej. Krok po kroku pokazujemy jak poprawnie wznieść konstrukcję.

Rozpoczynamy od rozpakowania elementów, następnie dowiesz się jak wygląda złożenie i kotwienie konstrukcji oraz jak zainstalować poszycie. Wybierając nasze usługi, przekonasz się, że budowa hal przemysłowych może być prosta.

Modułowe hale przemysłowe - zalety

Namioty przemysłowe to uniwersalne rozwiązanie, które z powodzeniem można stosować w wielu branżach oraz niezależnie od wielkości firmy. Przemysł potrzebuje powierzchni do magazynowania, składowania oraz dystrybucji, a nasze hale można samodzielnie dostosować do specyfiki branży. Dlaczego warto wybrać gotowe do użytku namioty przemysłowe

 • Jest to rozwiązanie znacznie tańsze od standardowej hali namiotowej.
 • Dzięki modułowej konstrukcji halę przemysłową można szybko zdemontować i zmienić jej lokalizację. 
 • Powtarzalność elementów umożliwia rozbudowę namiotu w dowolnym momencie.
 • Do wyboru są trzy podstawowe wymiary obiektów. Dzięki temu oszczędzasz czas poświęcony na projektowanie hal przemysłowych.
 • Każdy obiekt posiada stężenia linowe, które wzmacniają konstrukcję, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom. 
 • Poszycie wykonane jest z materiału plandekowego (500 g/m²), posiadającego atest trudnopalności.
 • Istnieje możliwość ulokowania wejścia w polu bocznym lub szczytowym. 
 • Mocowanie do podłoża odbywa się za pomocą dwóch szpil gruntowych, co przyspiesza proces montażu. 

Modułowe namioty przemysłowe szczególnie docenią początkujący przedsiębiorcy - cena obiektu jest wyjątkowo atrakcyjna, co pozwala dobrze wykorzystać ograniczony budżet. Dobrze wiemy, że skalowalność biznesu to nieodłączny element działalności. Jeśli Twoja  firma będzie się rozwijać, halę można rozbudować o dodatkowe segmenty, każdy o długości 3 metrów. 

Dlaczego nasze namioty przemysłowe są nowoczesne?

Nowoczesne projekty hal przemysłowych uwzględniają dynamikę biznesu i konieczność bycia elastycznym przedsiębiorcą. Prowadzenie jakiekolwiek firmy to wyzwanie. Naszym zadaniem jest skuteczna pomoc w realizacji planów biznesowych. Gotowe wiaty przemysłowe od Protan Elmark są nowoczesne, ponieważ są:

 • modułowe,
 • mobilne, 
 • skalowalne,
 • wytrzymałe,
 • dostępne w rozsądnej cenie.

Modułowa hala przemysłowa to uniwersalne rozwiązanie całoroczne lub tymczasowe, które możesz dostosować do potrzeb firmy. 

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

Obsługiwane lokalizacje

Nasze hale dostarczamy na terenie całej Polski, ale również za granicą. Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: