You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nie chcesz ponosić zbędnych kosztów i czekać na przedłużające się zakończenie budowy. Hale namiotowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w Łodzi zarówno w branży HoReCa jak i w przemyśle. Modułowa konstrukcja pozwala znacznie obniżyć koszty budowy, a czas oczekiwania na realizację jest ograniczony do niezbędnego minimum. Montaż można przeprowadzić samodzielnie przy pomocy prostej instrukcji. Oferujemy gotowe hale namiotowe bezpośrednio od sprawdzonego producenta Protan Elmark. Twoja firma w Łodzi z pewnością będzie zadowolona z takiego rozwiązania.

Hala modułowa w Łodzi - dlaczego warto? 

Modułowa hala namiotowa w Łodzi to atrakcyjny finansowo zakup, a niepotrzebny już obiekt można bez problemu sprzedać lub wynająć. Tego typu obiekt można przystosować do specyfiki danej branży - jego konstrukcja jest wyjątkowo uniwersalna. Przekonaj się, jakie są pozostałe zalety hali modułowej:

 • mobilność, która umożliwia zmianę lokalizacji w dowolnym momencie,
 • bezpieczna konstrukcja wzmocniona stężeniami linowymi,
 • dobre parametry techniczne, w tym odpowiedni kąt nachylenia połaci dachu oraz jakość materiałów PCV,
 • atesty potwierdzające wysoki standard bezpieczeństwa,
 • samodzielny, a przede wszystkim prosty montaż i demontaż,
 • możliwość rozbudowy obiektu wraz z rozwojem firmy w Łodzi,
 • trwała konstrukcja całoroczna, która z powodzeniem może służyć kilka lat,
 • uniwersalność, która sprawia, że hale namiotowe to rozwiązanie dobre dla wielu branż.

Szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem jest hala modułowa dla początkujących w Łodzi przedsiębiorców, którzy działają elastycznie lub szukają sposobów na oszczędności. Aby maksymalnie uprościć wybór, przygotowaliśmy trzy standardowe wymiary hal:

 • 6 x 9 x 2,4 m,
 • 9 x 12 x 2,6 m,
 • 12 x 12 x 2,6 m.

Gotowe hale plandekowe z możliwością rozbudowy

Kuphale.pl powstało z myślą o firmach, którym bliska jest idea elastycznego biznesu. Hale modułowe umożliwiają szybką reakcję na zmiany na rynku w Łodzi oraz dostosowanie się do potrzeb klienta. Lekka konstrukcja sprawia, że zdemontowany obiekt można łatwo przetransportować, co jest szczególnie istotne w branży eventowej.

Magazynowe hale namiotowe to także doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które dynamicznie się rozwijają i przyjmują coraz więcej zleceń. Atrakcyjna cena i krótki czas realizacji umożliwiają szybką rozbudowę obiektu o dodatkowe segmenty (każdy moduł ma długość 3 metrów). 

Prosta instrukcja montażu

Możesz się zastanawiać, jak zbudować halę namiotową, nie mając odpowiednich kwalifikacji - jest to zasadne pytanie. Opracowaliśmy prostą instrukcję montażu, którą znajdziesz w „Książce Hali” dołączonej do zestawu. Dzięki temu niepotrzebne jest wsparcie profesjonalnej ekipy montującej. Krok po kroku pokazujemy, jak wygląda montaż całorocznej hali namiotowej: od rozpakowania poszczególnych elementów, aż po prawidłową instalację poszycia. Solidna konstrukcja obiektu zapewnia bezpieczeństwo Twoim pracownikom oraz klientom - Protan Elmark to producent hal namiotowych, który na pierwszym miejscu zawsze stawia jakość.

Hale namiotowe - zastosowanie

Gotowe obiekty można przeznaczyć do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra