You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale namiotowe dla firm w Wałbrzychu to alternatywne do budynków murowanych i hal tradycyjnych rozwiązanie, które w znaczny sposób może przyczynić się do ich oszczędności budżetowych. Korzystna cena oferowanych przez nas hal wynika powtarzalności elementów używanych do ich produkcji. Obniża to koszt i usprawnia ich wytwarzanie. Prosty montaż, niewymagający ekipy monterskiej to dodatkowa oszczędność dla kupującego. Nasze hale w Wałbrzychu mogą przysłużyć się rozwojowi zarówno nowych, jak i już istniejących na rynku firm

Hale namiotowe dla rozwoju firm w Wałbrzychu

Hale stalowe i aluminiowe dzięki prostej składającej się z powtarzalnych elementów konstrukcji, znajdują zastosowanie w wielu branżach. Umożliwia ona także dodawanie kolejnych elementów modułowych lub odejmowanie ich w zależności od potrzeb  przedsiębiorstwa. Korzystna cena i łatwość instalacji hal z płyty warstwowej lub blachy trapezowej przyciągają wiele firm, które decydują się na ich zakup. Nie bez znaczenia jest też brak konieczności przejścia żmudnej procedury pozwolenia na budowę. Nasze obiekty sprawdzą się doskonale jako hale:

 • magazynowe,
 • przemysłowe,
 • produkcyjne,
 • eventowe,
 • garaże dla maszyn.

Nasze hale namiotowe są obiektami całorocznymi, pozwalającymi na znaczne oszczędności w budżecie, które firmy z Wałbrzycha mogą wykorzystać na inwestycje. 

Zalety hal namiotowych firmy Protan Elmark

Oferowane przez nas hale namiotowe plandekowe, pochodzą od polskiego producenta firmy Protan Elmark. Cechuje je duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się zarówno jako obiekty całoroczne, jak i tymczasowe. Do głównych zalet naszych hal namiotowych należą:

 • lekka, ale wytrzymała konstrukcja,
 • zgodność ze standardami bezpieczeństwa,
 • wysokie parametry techniczne i jakościowe (materiały PVC),
 • swobodna rozbudowa o kolejne elementy,
 • możliwość szybkiej zmiany lokalizacji, 
 • konkurencyjna w porównaniu z halami standardowymi cena.  

Hale dostarczamy klientom wraz z instrukcją do samodzielnego montażu krok po kroku, w której opisane są szczegółowo jego poszczególne etapy. Proponujemy różne rozmiary hal namiotowych, dzięki czemu przedsiębiorcy z Wałbrzycha mogą wybrać powierzchnię zgodną z ich aktualnym zapotrzebowaniem. W miarę rozwoju biznesu możliwe jest dokupienie kolejnych modułów. 

Hale namiotowe w Wałbrzychu – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra