You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wszystkim firmom poszukującym oszczędności w budżecie oferujemy hale namiotowe w Rzeszowie od renomowanego producenta Protan Elmark z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Modułowa budowa sprawia, że w razie potrzeby można je rozbudować lub zmienić ich przeznaczenie. Gotowe hale namiotowe mają niższe ceny od tych stawianych od podstaw, a ich dodatkową zaletą jest łatwość w montażu. Hale w Rzeszowie to doskonała propozycja dla nowych firm, jak i doświadczonych przedsiębiorców. 

Modułowe hale namiotowe w Rzeszowie – solidne i tanie

Proponujemy hale namiotowe magazynowe lub przemysłowe od polskiego producenta Protan Elmark, które wykonane są z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Ich wykonanie jest zgodne z normami budowlanymi. Wykazują dużą stabilność i odporność na działanie warunków atmosferycznych, tak więc mogą być używane jako hale namiotowe całoroczne. Wśród zalet naszych hal można wyróżnić:

  • prosty montaż według załączonej instrukcji krok po kroku;
  • możliwość zmiany przeznaczenia obiektu;
  • trwałość, dzięki dobrym jakościowo materiałom PVC stosowanym przez producenta hal namiotowych;
  • niskie koszty eksploatacji;
  • mobilność, czyli łatwość przeniesienia w razie potrzeby w inne miejsce.

Hale namiotowe stalowe, aluminiowe, z blachy trapezowej czy z płyty warstwowej w Rzeszowie mogą być obiektami o wielu zastosowaniach. Sprawdzą się zarówno jako obiekty tymczasowe, które po spełnieniu swojej funkcji, łatwo zdemontować i przechować, jak i do celów przemysłowych.

Hale namiotowe – korzystne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych

Prosta konstrukcja i łatwy montaż, niewymagający specjalistycznej wiedzy to cechy, dzięki którym nasze hale namiotowe cieszą się zainteresowaniem również osób prywatnych. Hale plandekowe często są kupowane do ogrodu w domach prywatnych jako obiekt do organizacji przyjęć czy letniego wypoczynku. 

Ze względu na wysokie parametry jakościowe, jakie zapewnia halom namiotowym producent, przedsiębiorstwa w Rzeszowie mogą wykorzystywać je do dowolnych celów, np. jako obiekty produkcyjne, przemysłowe, magazynowe czy miejsca przechowywania dla posiadanych maszyn. Modułowe hale namiotowe to dla nich naprawdę ekonomiczne rozwiązanie.

Hale namiotowe w Rzeszowie – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra