You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Protan Elmark to renomowany producent hal namiotowych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Jego hale namiotowe polecamy firmom w Radomiu, które chcą w szybki i niedrogi sposób mieć własny magazyn czy obiekt produkcyjny. Ich modułowa budowa sprawia, że można je w prosty sposób rozbudować, zmniejszyć lub zmienić im przeznaczenie. To obiekty całoroczne, łatwe w montażu, dzięki powtarzalności elementów i tańsze od hal murowanych. Hale w Radomiu to interesująca propozycja zarówno dla firm nowych, jak i tych z długim stażem działalności.

Modułowe hale namiotowe w Radomiu – doskonała alternatywa obiektów murowanych

Oferowane hale namiotowe magazynowe lub przemysłowe wykonane są z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa, zgodnie z normami budowlanymi. Są stabilne, odporne na działanie wiatru, deszczu, śniegu i innych warunków atmosferycznych. Nadają się do użytku całorocznego. Wśród zalet naszych hal oferowanych klientom w Radomiu można wyróżnić:

  • intuicyjny montaż według załączonej instrukcji krok po kroku;
  • opcje zmiany przeznaczenia obiektu;
  • trwałość, którą zapewniają stosowane przez producenta dobre jakościowo materiały; 
  • niewielkie koszty eksploatacji;
  • mobilność, czyli łatwość przeniesienia w razie potrzeby w inne miejsce.

Hale namiotowe stalowe, aluminiowe, z blachy trapezowej czy z płyty warstwowej mogą być wykorzystywane do różnych celów w zależności od potrzeb firm z Radomia. Nadają się zarówno do stałego wykorzystania podczas prowadzenia działalności, jak i jako obiekty tymczasowe, np. na targach czy różnego rodzaju wydarzeniach. Po spełnieniu swojej funkcji łatwo je zdemontować i przechować.

Hale modułowe – idealne dla firm i osób prywatnych

Dobra jakość, jaką zapewnia halom namiotowym producent, sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród przedsiębiorców, także w Radomiu. Cenią oni sobie także łatwość w montażu i demontażu oraz fakt, że można je przenosić w dowolne miejsce i nie wymagają pozwolenia na budowę. W dodatku dużo niższe niż przy budynkach murowanych koszty sprawiają, że to dla nich bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Ze względu na modułową konstrukcję hale plandekowe często kupowane są również przez osoby prywatne jako niewielkie obiekty do organizacji przyjęć czy letniego wypoczynku w ogrodzie.

Hale namiotowe w Radomiu – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra