You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Prowadzenie przedsiębiorstwa to niełatwe zajęcie, dlatego proponujemy hale namiotowe dla firm z Opola jako niewymagające wielkich nakładów finansowych ułatwienie. Ich prosta konstrukcja oraz powtarzalność elementów modułowych obniża koszty produkcji, a przy tym pozwala zachować wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa. Nasze hale w Opolu można postawić bez profesjonalnej ekipy monterskiej, dzięki dołączanej do nich prostej instrukcji montażu krok po kroku. Poznaj ich zalety!

Hale namiotowe w Opolu – zalety

Hale namiotowe stalowe lub aluminiowe z naszej oferty są świetną alternatywą dla budynków murowanych. Ich modułowa konstrukcja daje wiele możliwości użytkowania, ułatwia obsługę i obniża koszty eksploatacji. To tylko niektóre z ich zalet. Warto zdecydować się na posiadanie ich w firmie, bo:

  • są mobilne (w każdym momencie można przenieść je w inną lokalizację zyskując przewagę nad konkurencją);
  • są modułowe (łatwo je dostosować do aktualnych potrzeb firmy powiększając lub zmniejszając);
  • są bezpieczne finansowo (w razie potrzeby można je łatwo sprzedać lub wynająć);
  • są bezpieczne (wykonane z wysokiej jakości materiałów PVC z dodatkowymi zabezpieczeniami w postaci stężeń linowych).

Nasze plandekowe hale namiotowe nie wymagają spełnienia wielu formalności związanych z pozwoleniem na budowę jak w przypadku budynków murowanych. Jest to elastyczny i wygodny sposób na prowadzenie biznesu w Opolu.

Hale namiotowe w Opolu – wiele możliwości

Hale namiotowe z płyty warstwowej oraz blachy trapezowej to ekonomiczne rozwiązanie dla firm, pozwalające zaoszczędzić środki na inne inwestycje. Spełniają swoją rolę równie dobrze, jak budynki murowane. Hala namiotowa może być całoroczna, dzięki wykonaniu z materiałów o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne lub tymczasowa, bo łatwo ją zdemontować w razie potrzeby. Modułowa konstrukcja oraz prosty montaż i demontaż umożliwia na przykład zabranie jej w całości lub części na targi. Mogą być między innymi używane jako hale:

  • magazynowe,
  • produkcyjne,
  • przemysłowe,
  • eventowe,
  • gastronomiczne.

Hale namiotowe polskiego producenta Protan Elmark to doskonałe rozwiązanie dla firm rozwijających się w Opolu, które nie chcą jednocześnie inwestować dużych środków finansowych. 

Hale namiotowe w Opolu – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra