You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hale namiotowe, które oferujemy firmom w Lublinie to konstrukcje proste i szybkie w budowie oraz tanie w eksploatacji. Dzieje się tak dzięki ich modułowej konstrukcji, z wystandaryzowanych, powtarzalnych elementów, która sprawia, że cały proces produkcji nie jest kosztowny. Dodatkowo ich ustawienie nie wymaga przejścia skomplikowanej procedury pozwolenia na budowę jak w przypadku budynków stałych. Nasze hale namiotowe pochodzą od polskiego producenta firmy Protan Elmark. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla nowopowstałych firm, jak i rozwijających się przedsiębiorstw.

Hale namiotowe w Lublinie – korzystne rozwiązania dla firm

Nasze hale w Lublinie to odpowiedź na bieżące potrzeby rynku. Firmy chcą się rozwijać bez ponoszenia nadmiernych kosztów na inwestycje. Stawianie murowanych hal to długotrwały i kosztowny proces, angażujący dużo środków pieniężnych. Gotowe hale stalowe czy aluminiowe to rozwiązanie dające wiele możliwości. Wraz z rozwojem potrzeb przedsiębiorstwa można je rozbudowywać, dodając kolejne elementy, co umożliwia ich modułowa budowa. Sam montaż naszych hal z płyty warstwowej lub blachy trapezowej jest bardzo prosty i nie wymaga angażowania profesjonalnych ekip monterskich. Mogą one służyć jako hale:

  • magazynowe,
  • przemysłowe,
  • produkcyjne.
  • eventowe,
  • gastronomiczne,
  • szpitale polowe.

Hale plandekowe to ekonomiczne rozwiązanie idealnie nadające się do wykorzystania zarówno w obiektach stałych, jak i tymczasowych w Lublinie.

Hale namiotowe w Lublinie – zalety

Nasze hale namiotowe są zaprojektowane tak, aby przy maksymalnie niskich kosztach, dawały klientom jak najwięcej możliwości. Producent zadbał o to, by miały następujące zalety:

  • modułową konstrukcję, dającą się łatwo rozbudować o kolejne segmenty (każdy o długości 3m);
  • mobilność (w każdej chwili można je przenieść w dowolne miejsce);
  • instrukcję montażu i demontażu krok po kroku, która ułatwia na jego samodzielne wykonanie,
  • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę związany ze statusem obiektów tymczasowych.

Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do ich wykonania nasze hale namiotowe to obiekty całoroczne. Dostępne są w trzech rozmiarach, które można dobrać w zależności od potrzeb firmy.

Hale namiotowe w Lublinie – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra