You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Firmom, które poszukują oszczędności budżetowych, oferujemy hale namiotowe w Gdyni. Gotowe hale są dużo tańsze od tych budowanych od podstaw, a w dodatku łatwe w montażu. Dzięki ich modułowej konstrukcji można rozbudować je lub całkowicie zmienić przeznaczenie w razie potrzeby. To idealna propozycja zarówno dla nowych firm, jak i doświadczonych przedsiębiorców z Gdyni

Modułowe hale namiotowe – solidność i dobra cena

Oferujemy hale namiotowe polskiego producenta Protan Elmark, który łączy wysoką jakość i bezpieczeństwo wykonania z przystępną ceną. Ich wykonanie jest zgodne ze standardami sztuki budowlanej. Są stabilne i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Wśród zalet hal można wyróżnić:

  • prosty montaż według instrukcji krok po kroku;
  • uniwersalności i możliwość szybkiej zmiany przeznaczenia obiektu;
  • trwałość, dzięki dobrym jakościowo materiałom PVC stosowanym przez producenta hal namiotowych;
  • nieduże koszty eksploatacji;
  • mobilność, umożliwiającą przeniesienie w razie potrzeby w inne miejsce.

Hale namiotowe plandekowe w Gdyni mogą być obiektami całorocznymi o dowolnym zastosowaniu. Sprawdzą się też jako obiekty tymczasowe, które po spełnieniu swojej funkcji, łatwo będzie zdemontować i przechować do czasu, kiedy znów będą potrzebne.

Hale namiotowe w Gdyni – dla firm i osób prywatnych

Ze względu na prostotę konstrukcji i możliwość samodzielnego montażu, hale namiotowe cieszą się zainteresowaniem osób prywatnych. Hale stalowe, a zwłaszcza aluminiowe można zakupić do ogrodu jako stały lub tymczasowy obiekt do letniego wypoczynku czy organizacji przyjęć. 
Przedsiębiorstwa w Gdyni mogą wykorzystywać je także jako obiekty magazynowe, produkcyjne, przemysłowe czy miejsca postojowe dla posiadanych maszyn. Modułowe hale namiotowe z blachy trapezowej lub płyty warstwowej to dla nich naprawdę ekonomiczne rozwiązanie.

Hale namiotowe w Gdyni – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra