You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Prosta i szybka budowa przy niskim koszcie - tak można określić nasze hale namiotowe stawiane w Gnieźnie. Dzięki modułowej konstrukcji są tańsze od budynków stałych i standardowych hal. Proces ich produkcji nie jest kosztowny, gdyż składają się z wystandaryzowanych, powtarzalnych elementów. Producent hal namiotowych Protan Elmark dba o ich najwyższą jakość. Mogą służyć jako obiekty całoroczne lub tymczasowe. Hale w Gnieźnie to dobre rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców i doświadczonych firm.

Hale namiotowe w Gnieźnie – sprytne rozwiązania dla firm

Nasze hale są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku. Przedsiębiorcy chcą rozwijać firmy i inwestować bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Budowa tradycyjnej hali jest długotrwała i kosztowna. Gotowe hale namiotowe w Gnieźnie to tanie rozwiązanie o szerokich możliwościach. Hale stalowe i aluminiowe, dzięki prostocie montażu nie wymagają pomocy profesjonalnej ekipy. W razie konieczności rozwinięcia inwestycji w każdej chwili można je powiększyć o dodatkowe elementy. Hale plandekowe mogą służyć jako:

  • magazynowe,
  • przemysłowe,
  • produkcyjne.
  • eventowe,
  • gastronomiczne,
  • szpitale polowe.

Hale namiotowe z blachy trapezowej i płyty warstwowej to ekonomiczne rozwiązanie idealne do wykorzystania zarówno w obiektach stałych, jak i tymczasowych.

Modułowe hale namiotowe w Gnieźnie – zalety

W trosce o zadowolenie klientów w Gnieźnie zaprojektowaliśmy nasze hale namiotowe, tak aby przy maksymalnie niskich kosztach, dawały im jak najwięcej możliwości. Dzięki temu nasze produkty mają następujące zalety:

  • modułową konstrukcję, którą w łatwy sposób można rozbudować o kolejne segmenty (każdy o długości 3m);
  • mobilność (bez problemu można je przenieść w dowolne miejsce);
  • instrukcję montażu i demontażu krok po kroku, która pozwala na jego samodzielne wykonanie,
  • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę dla obiektów tymczasowych.

Nasze gotowe hale namiotowe występują w trzech rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do potrzeb firmy.

Hale namiotowe w Gnieźnie – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra