You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w Krakowie do przechowywania towaru? Modułowe hale magazynowe to doskonałe rozwiązanie, które można modyfikować w zależności od potrzeb firmy. Całoroczna konstrukcja sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorstw, a sam obiekt można bez problemu dostosować do specyfiki praktycznie każdej branży. Własna hala magazynowa to szansa na zwiększenie konkurencyjności na lokalnym rynku, przy jednoczesnych niskich kosztach budowy. Przekonaj się, że warto inwestować w uniwersalne rozwiązania!

Modułowe hale magazynowe w Krakowie – sposób na obniżenie kosztów

Własny namiot magazynowy pozwala na większą niezależność niż wynajem używanych obiektów w Krakowie – bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów i zatrudniania ekipy montującej. Ze względu na popularność tego rozwiązania, nieużywaną przez firmę halę można bez problemu sprzedać lub wynająć, tym samym czerpiąc zyski. Hale magazynowe od polskiego producenta Protan Elmark wyróżniają:

  • solidna konstrukcja wzmocniona stężeniami linowymi, zastosowaniu odpowiedniego kąta nachylenia połaci dachu oraz trwałych materiałów PVC,
  • unikalna konstrukcja, dzięki której obiekt można szybko rozbudować przy użyciu gotowych segmentów,
  • krótki czas trwania budowy oraz prosty montaż przy pomocy naszej instrukcji,
  • precyzyjne wykonanie, które zapewnia bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom,
  • dobra cena, która nie obciąża firmowego budżetu.

Modułowe hale namiotowe doskonale sprawdzą się jako dodatkowe powierzchnie magazynowe w przypadku dużej ilości zleceń lub szybkiego rozwoju firmy. Obiekty tego typu powstały z myślą o przedsiębiorcach nastawionych na rozwiązania uniwersalne, które pozwalają na zachowanie dużej elastyczności i optymalizację kosztów. Oferujemy namioty magazynowe w trzech standardowych rozmiarach, co pozwala dostosować wymiary hali do aktualnych potrzeb firmy. Przekonaj się, że niskie koszty nie muszą oznaczać rezygnacji z jakości!