You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wynajem używanego obiektu bywa praktycznym rozwiązaniem, ale własna hala magazynowa w Katowicach daje pełną niezależność od zewnętrznych dostawców usług, którzy nie zawsze przecież spełniają nasze oczekiwania. Oferujemy namioty o modułowej konstrukcji, dzięki czemu nie tylko bez problemu rozbudujesz obiekt wraz z rozwojem firmy, ale również samodzielnie przeprowadzisz montaż. Tym sposobem nasza hala magazynowa staje się tańszym rozwiązaniem niż standardowe obiekty tego typu – nie musisz bowiem zatrudniać w Katowicach ekipy fachowców. 

Modułowa hala magazynowa w Katowicach – tania alternatywa

Swobodna zmiana lokalizacji oraz niskie koszty związane z eksploatacją budynku to prawdopodobnie dwie rzeczy, których Twoja firma oczekuje od magazynu. Modułowa hala magazynowa ze względu na prostą konstrukcję jest mobilna i nie wymaga dużych nakładów finansowych. Obiekty są dostępne w trzech standardowych wymiarach, dzięki czemu możesz dostosować zamówienie do aktualnego zapotrzebowania firmy w Katowicach.

Nasze hale magazynowe są tak popularnym rozwiązaniem między innymi ze względu na:

  • świetne parametry techniczne, za które odpowiada polski producent – Protan Elmark, 
  • wzmocnioną konstrukcję, dzięki zastosowaniu stężeń linowych oraz wytrzymałych materiałów PVC,
  • krótki czas oczekiwania na zakończenie budowy,
  • prosty montaż, niewymagający szukania profesjonalnej firmy (i opłacania jej usług),
  • elastyczność rozwiązania, które doskonale sprawdza się we współczesnym biznesie.

Zamawiając całoroczny namiot magazynowy od Kuphale, otrzymasz również prostą instrukcję montażu przygotowaną specjalnie z myślą o osobach, które będą chciały przeprowadzić go samodzielnie. Tak uniwersalne rozwiązanie doceni każdy przedsiębiorca z Katowic, któremu zależy na elastyczności – hale namiotowe od polskiego producenta bez problemu można przystosować do specyfiki praktycznie każdej branży oraz rozbudować w przypadku większego zapotrzebowania. Skontaktuj się z naszą obsługą i zamów własną halę magazynową!