You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Modułowe hale namiotowe dla firm w Koszalinie to alternatywa dla murowanych budynków przemysłowych i tradycyjnych hal, która przyczynia się do oszczędności w ich budżetach. Niższe koszty są możliwe dzięki powtarzalności elementów, która ułatwia produkcję. Hale namiotowe mają też niższą cenę ze względu na prosty montaż, do którego nie potrzeba żadnej ekipy monterskiej.  Nasze hale w Koszalinie ułatwią start lub rozwój każdej firmy. 

Hale namiotowe w Koszalinie – zalety

Hale namiotowe plandekowe, które oferujemy, pochodzą od polskiego producenta firmy Protan Elmark. Wysoka jakość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne, to cechy, dzięki którym nasze hale namiotowe mogą służyć zarówno jako całoroczne, jak i tymczasowe obiekty. Do ich głównych zalet należą też:

 • lekka konstrukcja,
 • najwyższe standardy bezpieczeństwa,
 • doskonałe parametry techniczne i jakościowe (materiały PVC),
 • możliwość rozbudowy o kolejne elementy,
 • mobilność ułatwiająca szybką zmianę lokalizacji, 
 • niska cena w porównaniu z halami standardowymi.  

Dostarczamy je klientom wraz z instrukcją montażu krok po kroku, w której opisany jest on szczegółowo od rozpakowania,  poprzez złożenie poszczególnych elementów, aż do nałożenia poszycia. Hale namiotowe dostępne są w różnych rozmiarach, pozwalających na wybór powierzchni odpowiedniej do aktualnego zapotrzebowania firm w Koszalinie.

Hale namiotowe dla rozwoju firm w Koszalinie

Hale stalowe i aluminiowe, mają konstrukcje składająca się z powtarzalnych elementów, która umożliwia ich stosowanie w wielu branżach. Dodatkowo można dzięki niej dodawać kolejne elementy modułowe, rozbudowując je wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Atrakcyjna cena i szybkość instalacji hal z płyty warstwowej lub blachy trapezowej, decydują o tym, że wiele firm chętnie sięga po to rozwiązanie, które dodatkowo nie wymaga przejścia całej procedury pozwolenia na budowę jak w przypadku budynków. Nasze obiekty sprawdzą się doskonale jako hale:

 • magazynowe,
 • przemysłowe,
 • produkcyjne,
 • eventowe,
 • garaże dla maszyn.

Wykorzystanie naszych hal namiotowych jako obiektów całorocznych pozwala zaoszczędzić pieniądze w budżecie i przeznaczyć je na inne cele, np. inwestycyjne dające dalszy rozwój firmy. 

Hale namiotowe w Koszalinie – zastosowanie

Gotowe hale namiotowe mogą być przeznaczone do użytku między innymi jako:

OBSŁUGIWANE LOKALIZACJE

Nasze hale znajdują się w największych miastach w Polsce, np.: BiałystokBydgoszczBytomCzęstochowaElblągGdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorzów WielkopolskiKatowiceKielce, Kołobrzeg, KoszalinKraków, woj. Lubelskie, LublinŁódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, woj. PomorskiePoznań, Radom, Rzeszów, SosnowiecSzczecinToruń, WałbrzychWarszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra